Sprzątanie hoteli i hosteli

Interesuje Cię sprzątanie hosteli i hoteli? Fresh Office może Ci wiele zaoferować - przekonaj się, dlaczego warto współpracować z naszą firmą!

Sprzątanie hoteli i hosteli


Od poziomu czystości w danym miejscu w dużej mierze zależy to, jaką ocenę klient wystawi po opuszczeniu pokoju. Dlatego sprzątanie w hotelu przeważnie jest jedną z głównych trosk personelu administracyjnego. Zatrudnianie jednak osób sprzątających na etat nie jest jedyną możliwością, jaką aktualnie dysponują hotelarze.


Personel sprzątający czy ekipa sprzątająca?


Sprzątanie hotelu to czynność, która nie jest tak prosta, jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Regularne czyszczenie pokoi powinno być metodyczne i wykonywane wedle jednego klucza. Tylko to zapobiega chaotycznemu, przedłużającemu się sprzątaniu poszczególnych pomieszczeń. Każdemu właścicielowi hotelu i hostelu zależy na tym, aby jego placówka lśniła czystością, ale także by dbanie o porządek przebiegało sprawnie i szybko. Może to zadanie powierzyć osobom zatrudnionym na etat lub firmie sprzątającej.

Bez wątpienia plusem osoby zatrudnionej na etat jest to, że przez określoną ilość czasu jest na miejscu. Zatem w razie wystąpienia nagłych sytuacji awaryjnych, jest w stanie zareagować na bieżąco - pod warunkiem, że nie jest aktualnie zajęta innymi obowiązkami. Warto jednak pamiętać, że firmy oferujące sprzątanie hosteli i hoteli także są dostępne w sytuacjach nagłych - we Fresh Office świadczymy tego typu usługi ponieważ wiemy, jak ważna jest elastyczność.

Zatrudniony na etat personel należy regularnie szkolić w celu zapoznania ich z najbardziej praktycznymi wytycznymi dotyczącymi sposobu sprzątania pokojów i dezynfekcji sanitariatów. W przypadku wynajmowania ekipy sprzątającej kwestia szkoleń i optymalizacji czasu pracy znajduje się po stronie firmy oddelegowującego daną ekipę do pracy.

Zastanawiając się nad outsourcingiem usług porządkowych należy pamiętać, że takie firmy jak Fresh Office są otwarte na wszelkie formy współpracy - abonamentowe sprzątanie może oznaczać wizyty kilka razy w tygodniu, a nawet dwa razy dziennie. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń i życzeń klienta.


Sprzątanie w hotelu - jak powinno przebiegać?


O sprzątaniu wiemy naprawdę wiele. Nie jesteśmy kolejną firmą, która oferuje usługi sprzątające nie posiadając stosownego doświadczenia i sprzętu. Opinie od naszych kontrahentów możesz znaleźć w tej zakładce - wśród nich znajdują się przedstawiciele również bardzo znanych marek, które doceniają współpracę z nami od lat.

Nasze ekipy sprzątające przybywają na miejsce pracy w pełni wyposażone w odpowiedniej jakości detergenty i sprzęt sprzątający dostosowany do ustalonego zakresu prac. Używamy jedynie markowych środków czyszczących, takich jak Voigt, Dolphin czy Clinex, ponieważ uważamy, że jakość preparatów ma niebywałe znaczenie zarówno pod kątem utrzymania czystości, jak i bieżącej konserwacji mebli. Jeśli jednak klient ma inną zaufaną markę - oczywiście możemy pracować na niej.

Sprzątanie w hotelu powinno obejmować nie tylko sprzątanie pokoi (wraz z gruntownym czyszczeniem łazienek, sypialni, balkonów), ale także ciągów komunikacyjnych, lobby i windy. Wszystkie te usługi są świadczone przez ekipy sprzątające Fresh Office. Jeśli chcesz poznać wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb, koniecznie się z nami skontaktuj. Nasze wyceny są w zupełności bezpłatne i nie zobowiązują do podpisania umowy.



Fresh Office - dlaczego my?


Nasza marka obecna jest na rynku od długiego czasu. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy sprzątając głównie powierzchnie biurowe po to, aby z czasem rozbudować naszą ofertę o sprzątanie placówek medycznych, placówek edukacyjnych. Aktualnie wśród naszych klientów znajdują się jedne z najbardziej znanych firm funkcjonujących na największych polskich rynkach. Jeśli chcesz do nich dołączyć, skontaktuj się z nami!



Solidne sprzątanie hoteli. Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Rzeszów


Posiadasz sieć hoteli lub hosteli? Interesuje Cię abonamentowa umowa, która rozwiąże problem czystości we wszystkich Twoich placówkach? Kraków jest tylko jednym z miast, na terenie którego firma Fresh Office świadczy swoje usługi. Dodatkowo oferujemy współpracę w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Rzeszów i Wrocław. Zadzwoń do nas +48 607 395 208 lub napisz maila na adres biuro@freshfacility.pl. Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i rozszerzoną o kilka dodatkowych lokalizacji. Gwarantujemy, że współpraca z nami to oszczędność czasu i formalności. A z efektów naszej pracy z pewnością będziesz zadowolony!



Zamów darmową wycenę sprzątania hoteli i hosteli

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola