Sprzątanie placówek medycznych

- poradni i przychodni medycznych


DOŚWIADCZONA KADRA PRZESZKOLENI PRACOWNICY BEZ ROTACJI


Sprzątanie placówek medycznych

- poradni i przychodni medycznych


DOŚWIADCZONA KADRA PRZESZKOLENI PRACOWNICY BEZ ROTACJI

Sprzątanie placówek medycznych


Sprzątanie placówek medycznych wymaga specjalistycznego sprzętu, doskonałej jakości detergentów, dyskretnej i solidnej ekipy sprzątającej. Jesteśmy gotowi do wykonywania prac specjalistycznych w większej częstotliwości, wedle wskazań klienta.

Sprzątanie poradni i innych oddziałów placówek medycznych stanowi jeden z elementów oferty profesjonalnej firmy sprzątającej, jaką jest Fresh Facility. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.

 • Sprzątanie przebiega zawsze wedle procedur dopasowanych do każdego z pomieszczeń
 • Personel wykonuje czynności zgodnie z harmonogramem
 • Osoby sprzątające rozliczane są zadaniowo

Skontaktuj się z przedstawicielem Fresh Facility, aby poznać naszą ofertę specjalnie dostosowaną do potrzeb Twojej placówki medycznej. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 730 776 727+48 730 - pokaż numer lub adresem email biuro@freshfacility.pl. Wycena naszych usług jest zupełnie bezpłatna - w trosce o jak najdokładniejsze poznanie potrzeb klientów, wycen dokonujemy dopiero po rozpoznaniu potrzeb i oczekiwań klienta.Sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych - zakres usług


 Aby zadowolić Twoje oczekiwania, oferujemy usługę w oparciu o profesjonalną linię środków czystości marki Buzil. Możemy zaoferować jakość wysokoskutecznych produktów i w pełni przeszkolony personel. Osoby sprzątające są szczegółowo edukowane ze sposobów dozowania i użytkowania poszczególnych roztworów myjących.

Szukasz partnera w walce o czystość i higienę miejsca, w którym przyjmowani są pacjenci? Możemy pomóc! Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.

Zakres usług sprzątania placówek medycznych jest szeroki i musi obejmować kilka niezbędnych elementów takich jak mycie wszystkich powierzchni: posadzek, blatów i sprzętów. W tym celu wykorzystujemy wysokiej klasy myjki ciśnieniowe i parowe, które pozwalają na dezynfekcję czyszczonych powierzchni. Efektywne sprzątanie placówek medycznych — poradni i przychodni medycznych — nie może być wykonywane zwykłymi środkami czystości. Jesteśmy w stanie dopasować zakres usług do indywidualnych preferencji i charakteru obiektu. W ramach naszych usług możesz zamówić konserwację podłóg dopasowaną do rodzaju posadzki, mycie okien i żaluzji, a także pranie na miejscu tapicerki meblowej i wykładzin.Placówki medyczne sprzątane przez fachowców


Placówki służby zdrowia — zarówno przychodnie, jak i poradnie, a także oddziały szpitalne — powinny dbać o możliwie najwyższe standardy czystości. Współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi profesjonalne usług pozwala znacznie obniżyć koszty. Jako firma sprzątająca gwarantujemy ciągłości usługi. Możemy pochwalić się siecią wykwalifikowanych pracowników, dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zorganizować zastępstwo. Outsourcingowanie sprzątania poradni rozwiązuje problem urlopów i zwolnień lekarskich pracowników etatowo zajmujących się sprzątaniem. Współpraca z nami to gwarancja, że placówka będzie posprzątana zgodnie z harmonogramem, solidnie i na czas. Zyskaj czas przeznaczony na zarządzanie personelem sprzątającym. Skup się na bieżącej obsłudze pacjentów i księgowości, a kwestie sprzątania zostaw nam.


Polecają nas


Barbara Otrzonsek, Kierownik Centrum Rehabilitacji w CHorzowie

Nasza współpraca od samego początku układa się bardzo dobrze. Firma Fresh Office Poland Sp. z o.o. z dużym zaangażowaniem reaguje na nasze stałe potrzeby. Stosuje profesjnalne środki i z dokładnośćią podchodzi do powierzonych zadań.


Piotr Klik, Wiceprezes Zarządu Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina Sp. z o.o.

Poelcamy Fresh Office Poland Sp z o.o. jako kompetentnego, efektywnego i wspierająćego partnera w obszarze usług porządkowych. Firma rzetelnie dba o porządek w gabinetach lekarskich zachowująć jak najwięsze zasady bezpieczeńśtwa. Zakres usług dostosowany jest do wymogów reżimu sanitarnego.


Office Manager

Zespół działa w pełni profesjonalnie i terminowo. Wysokiej klasy środki i sprzęt wpływają na jakość świadczonych usług. Na uwagę zasługuje też wzorowy kontakt z koordynatorem, który w pełni spełnia nasze oczekiwania.


lek. dent. Piotr Puchała, gabinet stomatologii estetycznej Artyści Uśmiechu Sp. z o.o.

Zespół realizuje postanowienia kontraktu i szybko reaguje na potrzeby, dlatego z ochotą polecamy współpracę z firmą sprzątającą Fresh Office w zakresie usług porządkowych dla placówek medycznych.

Oferujemy serwis dzienny, wieczorny, sprzątanie weekendowe, a także wsparcie 24/h


Dodatkowo nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem środków czyszczących. Możemy zdjąć z Ciebie także obowiązek zamawiania środków higienicznych czy organizowania napraw ewentualnych usterek. Rozumiemy, że jakość świadczonych przez firmę sprzątającą usług jest przedmiotem troski każdej osoby zarządzającej placówką medyczną. Nie jest to wyłącznie warstwa estetyczna, a kwestia bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego. Gwarantujemy, że nasz personel sprzątający jest doskonale przeszkolony. Nasze doświadczenie budowaliśmy stopniowo, rozszerzając ofertę usług. Dziś możemy pochwalić się ponad setką zadowolonych klientów.

 • Prace specjalistyczne w większej częstotliwości 
 • Plan higieny 
 • Serwis dzienny 
 • Usługi dodatkowe 
 • Troska o estetykę obiektu 

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź jakie rozwiązania przygotowaliśmy w kategorii sprzątania placówek medycznych — poradni i przychodni medycznych.Sprzątanie placówek medycznych Cena


Rozumiemy, że jakość świadczonych przez firmę sprzątającą usług jest przedmiotem troski każdej osoby zarządzającej placówką medyczną. W końcu nie jest to tylko kwestia estetyczna, ale także bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego. Gwarantujemy, że nasze ekipy sprzątające są doskonale przeszkolone, a wszelkie wskazówki i sugestie napływające od Państwa będą na bieżąco uwzględniane.


Koordynatorzy placówek medycznych


Oferujemy wielostopniową kontrolę w każdej placówce medycznej

Regularnie szkolimy swoich pracowników
Nad pracą pracownika liniowego czuwa kierownik personelu sprzątającego (brygadzista). Za komunikację odpowiada koordynator, który monitorowany jest przez managera operacyjnego. Koordynator — pozostaje w bieżącym kontakcie z klientem.


Nasze doświadczenie budowaliśmy stopniowo rozszerzając naszą ofertę usług. Rozpoczynaliśmy od profesjonalnego czyszczenia powierzchni biurowych, które w dzisiejszych czasach także potrafią stanowić spore wyzwanie. Podobnie jak nowoczesne placówki medyczne, biura charakteryzują się obecnie różnorodnymi aranżacjami wnętrz, wymagającymi specjalnej konserwacji. Z biegiem czasu nasze usługi zostały poszerzone o sprzątanie pobudowlane i poremontowe, które wymaga profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznej wiedzy pomagającej w usuwaniu niebywale trudnych zabrudzeń. Placówki medyczne stały się naturalnym krokiem rozwoju naszej działalności - nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje, odbywa na bieżąco szkolenia i zdobywa praktyczne doświadczenie w biurach i placówkach największych marek obecnych na polskim rynku.

Monika Oramus

Fresh Facility
+48 730 776 727

Fresh Facility
+48 730 - pokaż numer


Zamów darmową wycenę sprzątania placówek medycznych


Zapytaj naszego eksperta o szczegóły oferty

  * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

  * - wymagane pola