Sprzątanie placówek medycznych – poradni i przychodni medycznych

Poszukujesz firmy, która świadczy usługi sprzątania placówek medycznych?

Sprzątanie placówek medycznych


Sprzątanie placówek medycznych wymaga specjalistycznego sprzętu, doskonałej jakości detergentów, dyskretnej i solidnej ekipy sprzątającej. Wszystko to zapewnia współpraca z marką Fresh Office.

Sprzątanie poradni i innych oddziałów placówek medycznych stanowi jeden z elementów oferty profesjonalnej firmy sprzątającej, jaką jest Fresh Office. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.

Skontaktuj się z przedstawicielem Fresh Office, aby poznać naszą ofertę specjalnie dostosowaną do potrzeb Twojej marki. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub adresem email biuro@freshoffice.eu. Wycena naszych usług jest zupełnie bezpłatna - w trosce o jak najdokładniejsze poznanie potrzeb klientów, wycen dokonujemy dopiero po rozpoznaniu ich potrzeb i oczekiwań.


Sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych - zakres usług


Jeżeli interesuje Cię współpraca ze sprawdzoną marką, to Fresh Office jest dobrym kandydatem. Od lat specjalizujemy się w sprzątaniu powierzchni biurowych, ale także min. placówek medycznych. Nasze profesjonalne ekipy sprzątające mają bogate doświadczenie, bardzo przydatne w sprzątaniu nietypowych wnętrz.

Sprzątanie placówek medycznych powinno obejmować między innymi mycie wszystkich powierzchni, począwszy od posadzek na blatach i sprzęcie skończywszy. W tym celu wykorzystujemy wysokiej klasy myjki ciśnieniowe i parowe, które pozwalają na dezynfekcję czyszczonych powierzchni. Doskonale wiemy, że sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych - nie może być wykonywane zwykłymi środkami czystości. Dlatego w naszej pracy wykorzystujemy jedynie wysokiej klasy certyfikowane detergenty takich marek jak Dolphin, Clinex czy Voigt.

Nasze sprzątanie poradni obejmuje konserwację podłóg dopasowaną do rodzaju posadzki, mycie okien i żaluzji, a także pranie na miejscu tapicerki meblowej i wykładzin.


Dlaczego współpraca z Fresh Office się opłaca?


Placówki służby zdrowia - zarówno przychodnie, jak i poradnie, a także oddziały szpitalne - powinny dbać o możliwie najwyższe standardy czystości, ale także swój wizerunek. W dobie prywatyzacji usług medycznych, odpowiednia prezencja i komfort pacjentów stanowią nie tylko etyczną, ale także estetyczną konieczność, która ma przełożenie marketingowe.

Współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi profesjonalne usług pozwala znacznie obniżyć koszty, jakie są przeważnie związane z zatrudnianiem na etat personelu niemedycznego. Co więcej, oszczędności dla placówek medycznych związane są także z brakiem konieczności ponoszenia kosztów zakupu profesjonalnego sprzętu czyszczącego, a także dbania o jego odpowiednie serwisowanie.

Outsourcingowanie sprzątania poradni rozwiązuje problem urlopów i zwolnień lekarskich pracowników etatowo zajmujących się sprzątaniem. Współpraca z taką firmą, jak Fresh Office gwarantuje, że placówka będzie posprzątana zgodnie z harmonogramem, solidnie i na czas. Nasza marka daje gwarancję jakości na wykonywane usługi, a osoby pełniące obowiązki administracyjne zyskują czas przeznaczony do tej pory na zarządzanie personelem sprzątającym na bieżącą obsługę pacjentów i księgowości.

Gwarancja sprzątania na najwyższym poziomie


Rozumiemy, że jakość świadczonych przez firmę sprzątającą usług jest przedmiotem troski każdej osoby zarządzającej placówką medyczną. W końcu nie jest to tylko kwestia estetyczna, ale także bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego. Gwarantujemy, że nasze ekipy sprzątające są doskonale przeszkolone, a wszelkie wskazówki i sugestie napływające od Państwa będą na bieżąco uwzględniane.

Nasze doświadczenie budowaliśmy stopniowo rozszerzając naszą ofertę usług. Rozpoczynaliśmy od profesjonalnego czyszczenia powierzchni biurowych, które w dzisiejszych czasach także potrafią stanowić spore wyzwanie. Podobnie jak nowoczesne placówki medyczne, biura charakteryzują się obecnie różnorodnymi aranżacjami wnętrz, wymagającymi specjalnej konserwacji. Z biegiem czasu nasze usługi zostały poszerzone o sprzątanie pobudowlane i poremontowe, które wymaga profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznej wiedzy pomagającej w usuwaniu niebywale trudnych zabrudzeń. Placówki medyczne stały się naturalnym krokiem rozwoju naszej działalności - nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje, odbywa na bieżąco szkolenia i zdobywa praktyczne doświadczenie w biurach i placówkach największych marek obecnych na polskim rynku.

Sprawdź Opinie naszych klientów na temat świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie przedstawić ofertę konkurencyjną zarówno pod względem cenowym, jak i jakości świadczonych usług.


Zamów darmową wycenę sprzątania placówek medycznych

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola