Sprzątanie placówek medycznych – poradni i przychodni medycznych

DOŚWIADCZONA KADRA PRZESZKOLENI PRACOWNICY BEZ ROTACJI

Sprzątanie placówek medycznych


Sprzątanie placówek medycznych wymaga specjalistycznego sprzętu, doskonałej jakości detergentów, dyskretnej i solidnej ekipy sprzątającej. esteśmy gotowi do wykonywania prac specjalistycznych w większej częstotliwości, wedle wskazań klienta.

Sprzątanie poradni i innych oddziałów placówek medycznych stanowi jeden z elementów oferty profesjonalnej firmy sprzątającej, jaką jest Fresh Office. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.

  • Sprzątanie przebiega zawsze wedle procedur dopasowanych do każdego z pomieszczeń
  • Personel wykonuje czynności zgodnie z harmonogramem
  • Osoby sprzątające rozliczane są zadaniowo

Skontaktuj się z przedstawicielem Fresh Office, aby poznać naszą ofertę specjalnie dostosowaną do potrzeb Twojej marki. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub adresem email biuro@freshoffice.eu. Wycena naszych usług jest zupełnie bezpłatna - w trosce o jak najdokładniejsze poznanie potrzeb klientów, wycen dokonujemy dopiero po rozpoznaniu ich potrzeb i oczekiwań.Sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych - zakres usług


Sprzątanie poradni i innych oddziałów placówek medycznych to wymaga specjalistycznego sprzątania, dostosowanego do specyfiki przychodni i placówek medycznych. Aby zadowolić Twoje oczekiwania, oferujemy usługę w oparciu o profesjonalną linię środków czystości marki Buzil. Możemy zaoferować jakość wysokoskutecznych produktów i w pełni przeszkolony personel. Osoby sprzątające są szczegółowo edukowane ze sposobów dozowania i użytkowania poszczególnych roztworów myjących.

Szukasz partnera w walce o czystość i higienę miejsca, w którym przyjmowani są pacjenci? Możemy pomóc! Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.

Zakres usług sprzątania placówek medycznych jest szeroki i musi obejmować kilka niezbędnych elementów takich jak mycie wszystkich powierzchni: posadzek, blatów i sprzętów. W tym celu wykorzystujemy wysokiej klasy myjki ciśnieniowe i parowe, które pozwalają na dezynfekcję czyszczonych powierzchni. Efektywne sprzątanie placówek medycznych — poradni i przychodni medycznych — nie może być wykonywane zwykłymi środkami czystości. Jesteśmy w stanie dopasować zakres usług do indywidualnych preferencji i charakteru obiektu. W ramach naszych usług możesz zamówić konserwację podłóg dopasowaną do rodzaju posadzki, mycie okien i żaluzji, a także pranie na miejscu tapicerki meblowej i wykładzin.Placówki medyczne sprzątane przez fachowców


Placówki służby zdrowia — zarówno przychodnie, jak i poradnie, a także oddziały szpitalne — powinny dbać o możliwie najwyższe standardy czystości. Współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi profesjonalne usług pozwala znacznie obniżyć koszty. Firma sprzątająca to gwarancja ciągłości usługi. Możemy pochwalić się siecią wykwalifikowanych pracowników, dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zorganizować zastępstwo. Niedyspozycje pracowników sprzątających zdarzają się, z nami masz pewność, że takie sytuacje nie wpłyną na czystość w Twojej przychodni. Outsourcingowanie sprzątania poradni rozwiązuje problem urlopów i zwolnień lekarskich pracowników etatowo zajmujących się sprzątaniem. Współpraca z nami to gwarancja, że placówka będzie posprzątana zgodnie z harmonogramem, solidnie i na czas. Pełniące obowiązki administracyjne w przychodni medycznej?  Zyskaj czas przeznaczony na zarządzanie personelem sprzątającym. Skup się na bieżącej obsłudze pacjentów i księgowości, a kwestie sprzątania zostaw nam.


Oferujemy serwis dzienny, wieczorny, sprzątanie weekendowe, a także wsparcie 24/h


Dodatkowo nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem środków czyszczących, możemy zdjąć z Ciebie także obowiązek zamawiania środków higienicznych czy organizowania napraw ewentualnych usterek. Rozumiemy, że jakość świadczonych przez firmę sprzątającą usług jest przedmiotem troski każdej osoby zarządzającej placówką medyczną. Nie jest to wyłącznie warstwa estetyczna, a kwestia bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego. Gwarantujemy, że nasz personel sprzątający jest doskonale przeszkolony. Nasze doświadczenie budowaliśmy stopniowo, rozszerzając ofertę usług. Dziś możemy pochwalić się ponad setką zadowolonych klientów.

  • Prace specjalistyczne w większej częstotliwości 
  • Plan higieny 
  • Serwis dzienny 
  • Usługi dodatkowe 
  • Troska o estetykę obiektu 

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź jakie rozwiązania przygotowaliśmy w kategorii sprzątania placówek medycznych — poradni i przychodni medycznych.Sprzątanie placówek medycznych Cena


Rozumiemy, że jakość świadczonych przez firmę sprzątającą usług jest przedmiotem troski każdej osoby zarządzającej placówką medyczną. W końcu nie jest to tylko kwestia estetyczna, ale także bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego. Gwarantujemy, że nasze ekipy sprzątające są doskonale przeszkolone, a wszelkie wskazówki i sugestie napływające od Państwa będą na bieżąco uwzględniane.

Nasze doświadczenie budowaliśmy stopniowo rozszerzając naszą ofertę usług. Rozpoczynaliśmy od profesjonalnego czyszczenia powierzchni biurowych, które w dzisiejszych czasach także potrafią stanowić spore wyzwanie. Podobnie jak nowoczesne placówki medyczne, biura charakteryzują się obecnie różnorodnymi aranżacjami wnętrz, wymagającymi specjalnej konserwacji. Z biegiem czasu nasze usługi zostały poszerzone o sprzątanie pobudowlane i poremontowe, które wymaga profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznej wiedzy pomagającej w usuwaniu niebywale trudnych zabrudzeń. Placówki medyczne stały się naturalnym krokiem rozwoju naszej działalności - nasz personel posiada odpowiednie kwalifikacje, odbywa na bieżąco szkolenia i zdobywa praktyczne doświadczenie w biurach i placówkach największych marek obecnych na polskim rynku.Koordynatorzy placówek medycznych

Sylwia Kownacka, Norbert Łysak, Patrycja Jabłońska, Anna Gałowicz

MANAGER OPERACYJNY JOANNA KOWALCZYK


Oferujemy wielostopniową kontrolę - nad pracą pracownika liniowego czuwa kierownik personelu sprzątającego (brygadzista). Za komunikację odpowiada koordynator, który monitorowany jest przez managera operacyjnego.


Zamów darmową wycenę sprzątania placówek medycznych

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola