• Sprzątanie terenów zewnętrznych - Kraków. Jak zadbać o tereny rekreacyjne i przestrzeń publiczną?

    Ciesz się czystą przestrzenią już dziś!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Interesuje Cię kompleksowe sprzątanie terenów zewnętrznych na terenie Krakowa? Firma FreshOffice ma dla Ciebie konkretną propozycję. Jeśli zależy Ci na sprawnym zarządzaniu budynkami biurowymi, ale także wspólnotami mieszkaniowymi i placówkami usługowymi - potrzebujesz odpowiedniej troski o prezencję terenów okalających te budynki. W tym temacie służymy pomocą. 

Sprzątanie terenów zewnętrznych to zdecydowanie czynność, która powinna być wykonywana systematycznie: przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu i przez doświadczonych specjalistów ds. porządków. Dzięki temu można zachować czystość przez dłuższy czas oraz zadbać o bezpieczeństwo osób przebywających w danej przestrzeni. Jak powinno przebiegać sprzątanie terenów zewnętrznych?


Wszystko zależy od rodzaju terenu, który jest do uprzątnięcia. Bez wątpienia jednak najważniejsze jest regularne dbanie o porządek czy to parkingów, czy terenów rekreacyjnych, placów zabaw, trawników i innych rodzajów uczęszczanych przestrzeni. Usuwanie naniesionych przez wiatr nieczystości (takich jak śmieci, liście czy kawałki gałęzi), to tylko jedna z licznych prac porządkowych. Wynoszenie worków ze śmieciami, sprzątanie potłuczonego szkła, jak i uzupełnianie dystrybutorów woreczków na odchody dla zwierząt, obowiązkowo powinny znaleźć się na liście usług świadczonych przez profesjonalną ekipę sprzątającą. Do prac osób dbających o estetykę terenów zewnętrznych, zaliczane powinny być także: mycie elewacji i szyb okiennych lub wystawowych. Wszystkie te działania wymagają profesjonalnego sprzętu oraz stosowania dedykowanych detergentów.

Warto więc zdecydować się na współpracę z firmą sprzątającą, która kompleksowo świadczy usługi nie tylko dotyczące sprzątania na zewnątrz, ale także wewnątrz budynków. Dlaczego? Ponieważ diametralnie zmniejsza to ilość niezbędnych formalności, jak również pozwala zaoszczędzić. Skorzystanie z abonamentu usług w jednej firmie jest znacznie bardziej opłacalne, niż decydowanie się na współpracę z kilkoma markami.

Dlaczego warto wybrać FreshOffice?


Jako firma sprzątająca mamy wieloletnie doświadczenie w kontekście sprzątania miejsc publicznych i mieszkań prywatnych. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w siedzibach wielu znanych marek, a także w placówkach medycznych i szkolnych. Pracujemy jedynie na certyfikowanych i sprawdzonych detergentach oraz specjalistycznym sprzęcie. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz solidnego i doświadczonego partnera, którego pracy nie będziesz musiał nadzorować, z kolei będziesz mógł obserwować efekty jego działań.

Sprzątanie terenów zewnętrznych - Kraków i inne miasta


Jeśli zarządzasz budynkami danej firmy nie tylko w Krakowie, ale także w innych miastach, być może zainteresuje Cię informacja, że marka FreshOffice prosperuje także na terenie Rzeszowa, Wrocławia, Katowic i stolicy Polski. Z naszych usług korzystają jedne z największych marek, działających na polskim rynku.  Poznaj nas i opinie naszych kontrahentów. Znajdziesz je w tej zakładce.

Jeśli chcesz należeć do grona zadowolonych klientów - skontaktuj się z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu: +48 607 395 208 lub adresem e-mail: biuro@freshfacility.pl.  


Kraków - miasto dla nowoczesnych firm


Wbrew pozorom, Kraków nie jest jedynie miastem o skostniałych, konserwatywnych tradycjach. To dynamicznie rozwijające się miasto oraz - obok Wrocławia i Rzeszowa - najważniejszy w Polsce ośrodek dla usług marketingowych i IT. Każda licząca się na polskim rynku marka powinna rozważyć otwarcie swojej placówki w tym właśnie mieście. Geograficzne usytuowanie Krakowa, a także obecność innych marek to nieocenione korzyści z rozwoju swojego biznesu właśnie tutaj. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola