Sprzątanie pobudowlane cena – pomagamy oddać budowę

sprzątanie pobudowlane

Czy profesjonalna firma sprzątająca to sposób na szybkie poradzenie sobie z gruzem i kurzem pobudowlanym? Sprawdź, jak działamy i co oferujemy w ramach sprzątania pobudowlanego. Czy możemy być odpowiedzią na problemy, z którym boryka się każdy kierownik budowy?


Solidne sprzątanie dla Twojej budowy

 

Sprzątanie pobudowlane wbrew pozorom wcale nie musi być problematyczne. Przy odpowiednio wcześnie zarezerwowanych terminach, dobrej jakości sprzęcie i dopasowanych środkach czyszczących może odbyć się szybko i na czas.  W tym obszarze warto wesprzeć się wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów.

 

 Usługa profesjonalnego sprzątania pobudowlanego

 

Realizując usługę pod szyldem Fresh Office wypracowaliśmy procedury i schematy postępowania, które organizują cały proces sprzątania po budowie. Pierwszą czynnością przed przystąpieniem do sprzątania pobudowlanego jest zawsze wizja lokalna. Klient, który wyśle do nas zgłoszenie za pośrednictwem formularza www, jest obsługiwany przez naszego konsultanta. Ten przeprowadza wstępną analizę, zadaje kilka definiujących pytań i bada potrzeby. Następnie kontakt przekazywany jest do działu handlowego. Manager sprzedaży umawia się na wizję lokalną wraz z osobą z działu operacyjnego odpowiedzialnego za fizyczną realizację usługi. Wizyta ta jest konieczna w celu weryfikacji poprawności kalkulowanej ceny oraz w celu zidentyfikowania istotnych elementów mających wpływ na realizację usługi np. dostęp do wody.

 

Wizja lokalna a sprzątanie pobudowlane

 

Audyt składa się z kilku elementów: 

  • uważne przejście wszystkich pomieszczeń,
  • ustalenie spraw związanych z infrastrukturą typu:  podłączenia do prądu, działająca winda, ujęcie wody
  • dobranie środków czystości oraz sprzętu, w czasie audytu analizujemy powierzchnie i materiały występujące na obiekcie, po to, by skontaktować się z technologiem i dobrać odpowiednie środki czystości oraz skompletować potrzebny sprzęt 
  • audyt kończy ustalenie terminu odbioru

 

 

 

 

Sprzątanie pobudowlane? Nie zwlekaj, rezerwuj termin!

 

Planujesz sprzątanie pobudowlane? Zarezerwuj termin wcześniej! Trzeba pamiętać, że kiedy decydujemy się na generalne sprzątanie po remoncie czy budowanie nie obejdzie się bez wsparcia. Jako Fresh Office profesjonalne podchodzimy do każdego zlecenia. Dlatego potrzeba czasu, by zorganizować personel, środki, sprzęt oraz opracować plan działania, w który wchodzi np. mycie okien czy drzwi na budowie. Jesteśmy w stanie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia pobudowlane. Dysponujemy doświadczoną siatką pracowników na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Rzeszowa.

 

Park maszynowy i standardy ISSA

 

Jak podkreśla Piotr Chmielarz manager oddziału w Warszawie

Sprzątanie pobudowlane odbywa się zwykle pod presją czasu. Nigdy jednak nie decydujemy się na podpisanie kontraktu, którego nie będziemy w stanie wykonać. Nie możemy również zaniżać oferty cenowej. Realizacja tego typu usługi wymaga inwestycji w sprzęt, w środki i sprawdzone zasoby ludzkie. Mamy doświadczenie w wyliczaniu kosztów na poszczególnych obiektach. Stosowanie standardów ISSA i dostosowanego parku maszynowego, pomaga nam w optymalizowaniu kosztów. Proponujemy jakość dostosowaną do wymogów stawianych przez kierowników budowy.

 

Długofalowe efekty sprzątania pobudowlanego

 

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się wykorzystaniem różnych materiałów. Dlatego też nasz zespół jest regularnie szkolony z materiałoznawstwa, tak aby każda osoba pracująca na obiekcie była w stanie rozpoznawać nawierzchnie. Źle wyczyszczona powierzchnia może zostać uszkodzona mechanicznie. Koordynator musi posiadać wiedzę o detergentach, kiedy usuwamy brud kwasem (rdza, kamień, cement), a kiedy zasadą (tłuszcz, czyszczenie kanalizacji) i szczegółowo przeszkolić pracowników. Zwracamy uwagę na każdy szczegół. Wiemy, że oprócz efektu doczyszczenia istotna jest konserwacja. Tak, aby powierzchnie zachowały dobrą kondycję jak najdłużej.

 

 

Dobry początek, jak wystartować sprzątanie pobudowlane

 

Od czego zaczynamy profesjonalne gruntowe sprzątanie? Pierwszą czynnością, jaką wykonujemy, jest odkurzenie dosłownie każdej powierzchni… z góry do dołu, od sufitu po podłogę, aż po ramy w oknach, na sucho odkurzamy też same okna. Po fazie dokładnego oczyszczenia z pyłu i kurzu możemy ruszać ze sprzątaniem na mokro. Mycie na mokro może być efektywne, jedynie przy wcześniejszym odkurzeniu na sucho. Ta zasada sprawdza się w sprzątaniu generalnym po budowie i remoncie, ale także w trakcie rutynowych sprzątań. Takie doczyszczenie na sucho powierzchni, przyśpiesza cały proces sprzątania. Największym kosztem usługi jest zawsze jest posadzka, dlatego to ona zajmuje najwięcej czasu w całości procesu sprzątania pobudowlanego. Chcesz poznać szczegółowy zakres prac? Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

 

Sprzątanie bez zakłóceń

 

Ważne jest, aby podczas realizacji usługi personel sprzątający działał swobodnie i aby nikt nie zakłócał przebiegu prac, nie brudził ponownie czegoś, co właśnie zostało posprzątane. Dla przykładu: ekipa elektryków powinna wejść albo przed ekipą sprzątająca, albo po sprzątaniu generalnym - nigdy w międzyczasie. Nasz serwis sprzątający może działać efektywnie i świadczy usługę, która pomoże pomóc dotrzymać wszystkich terminów. Posiadamy park maszynowy i komplet urządzeń umożliwiających gruntowne czyszczenie powierzchni.

 

 

 

Praca etapami, odbiory mniejszych segmentów

 

Najlepiej odbierać sprzątanie pobudowlane etapami. Możemy je odbierać na zakończenie dnia bądź na zakończenie piętra. Realizując usługę, staramy się być cały czas w kontakcie z klientem i robić częste odbiory mniejszych segmentów. Robimy to po to, aby prace szły jak najszybciej, a nie zostawiać wszelkich poprawek na sam koniec. W ramach usługi oferujemy 2-stopniowy system kontroli. Koordynator wizytuje obiekt i sprawdza jakość sprzątania. Instruuje pracowników, monitoruje ich pracę i na bieżąco rozwiązuje pojawiające się w trakcie wyzwania. 

 

Podsiadamy polisę OC do 1 000 000 zł 

 

Przestrzegamy reguł

 

Mamy wypracowane procedury i mechanikę sprzątania. Dlatego zawsze działamy wokół głównych, wypracowanych zasad: 

  • Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy na budowie. Wszelkie czynności, jakie wykonuje ekipa sprzątająca, są zawsze wykonywane w rękawiczkach.
  • Każdy pracownik musi być odpowiednio wyszkolony do tego, jak dany środek rozcieńczać, czy też dawkować tak, aby nadmiar środka nie zniszczył powierzchnie.
  • Dobrej jakości sprzątanie jesteśmy w stanie wykonać niedużą ilością środków. Najpierw praca na sucho, później woda, a na końcu środek. Pod żadnym pozorem nie mieszamy różnego rodzaju środków na jedną powierzchnię. Im mniej, tym lepiej.
  • Dbamy o dokumentację i raportowanie prac. Wszelkie ewentualne uszkodzenia, które powstały nie z naszej winy, a były tam już wcześniej (wina ekipy budowlanej) dokumentujemy zdjęciami.
  • Wszelkie sprzęty (odkurzacze, mopy, wiadra, ścierki) mają po wykonanej usłudze być zawsze czyste.
  • Aktywnie uczestniczymy przy odbiorze obiektu. Przechodzimy z klientem cały budynek. Jeżeli klient nie ma żadnych uwag, podpisujemy z nim protokół odebrania pracy stosujemy się do uwag i wdrażamy poprawki. 

 

Zakres sprzątania dopasowany do potrzeb

 

Interesuje Cię cennik? Zmów rozmowę z naszym ekspertem i zaplanuj sprzątanie pobudowlane i harmonogram prac. Dopytaj o ofertę dla deweloperów . Wypełnij formularz, zostaw nam swoje dane. Możesz wysłać email bądź zadzwonić bezpośrednio do naszego specjalisty. 

 


Autor: Kacper Pilch

Presales Specialist. Odpowiada za obsługę potencjalnych klientów Fresh Facility. Odpowiada na pytania o zakres i warunki współpracy w zakresie usług porządkowych.