Sprzątanie biur w okolicach Krakowa 

Niepołomie, Wieliczka, Skawina,

sprzątanie biur w okolicy Krakowa

Wiele firm sprzątających koncentruje swoje działania w dużych miastach. Jednak dzisiaj przedsiębiorstwa w poszukiwaniu idealnych lokali do prowadzenia swojej działalności przenoszą się na obrzeża. Trend ten widać już w Krakowie i okolicach. Chcąc nadążyć za oczekiwaniami klientów, zakres swojej działalności zwiększają także firmy sprzątające. Dzisiaj są one bardziej mobilne niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego sprzątanie biur w Wieliczce, Skawinie czy Niepołomicach nie stanowi dla nich wyzwania.

 

Dlaczego firmy zakładają biura poza Krakowem?

 

Jest wiele powodów, które można wskazać, jako odpowiedź na powyższe pytanie. Firmy relokują swoje siedziby poza centra dużych miast, ponieważ:

  • zarówno wynajem, jak również sprzątanie biur w Skawinie, Niepołomicach czy Wieliczce jest znacznie tańsze. Dla porównania – lokal usługowy o powierzchni 30 metrów kwadratowych położony na Dębnikach kosztuje miesięcznie 2300 zł, podczas gdy za lokal o podobnym metrażu, z tym, że położony 26 kilometrów dalej (w Niepołomicach) najemca zapłaci mniej niż 1000 złotych (Źródło: otodom.pl). Różnica w czynszu potrafi być ogromna!
  • Skraca się czas dojazdu do biura – choć brzmi to paradoksalnie, to jednak nierzadko okazuje się, że dotarcie do Wieliczki zajmuje mniej czasu niż przebicie się przez centrum miasta w godzinach szczytu i dojechanie na Prądnik Czerwony.
  • W mniejszych miastach nadal jest spore zapotrzebowanie na specjalistów, podczas gdy konkurencja w Krakowie może być tak duża, że nie pozwoli firmie odnieść sukcesu, o jakim marzy.

 

 

sprzątanie biur Niepołomice

 

 

Jak widzisz posiadanie siedziby poza dużym miastem może się okazać bardzo korzystne dla Twojego biznesu, wygodne dla pracowników i klientów. Pozostaje jednak zorganizować całą relokację w taki sposób, aby możliwie jak najbardziej skrócić przestój spowodowany przeprowadzką i remontem nowego miejsca. 

 

Zatrudnienie firmy do sprzątania biura poza Krakowem

 

Firmy, które zajmują się sprzątaniem biur w Skawinie, Wieliczce, Niepołomicach czy innych podkrakowskich miejscowościach oferują wysoką jakość usług. Możesz zatem zaangażować je do współpracy już na etapie adaptacji nowego lokalu i przystosowywania go do swoich potrzeb. Jeśli konieczny jest remont, to potrzebujesz ekipy specjalizującej się w sprzątaniu pobudowlanym. Gdy sprawdzi się ona podczas tak trudnych prac, to później możesz zdecydować się na kontynuację współpracy w ramach wykupionego abonamentu. 

Gdzie znaleźć firmę do sprzątania biur w Niepołomicach czy Wieliczce? Na pewno możesz sprawdzić ofertę lokalnych przedsiębiorstw, ale nie bój się wyszukiwać szerzej. Sporo przedsiębiorstw w cenie ma dojazd do miejsc oddalonych od swojej siedziby o 10, 15, a nawet więcej kilometrów. To pozwala Ci porównać znacznie więcej ofert, a stąd już prosta droga do wybrania tej jednej, najlepszej. 

 

Najlepsze usługi sprzątające, czyli jakie?

 

Co to jednak znaczy najlepsza oferta firmy sprzątającej? Uczulamy – zazwyczaj nie jest to ta, która jest najtańsza!  Aby móc rzetelnie porównać stosunek ceny do jakości i zakresu usług, trzeba dowiedzieć się:

  • Co otrzymasz w ramach opłaty abonamentowej?
  • Czy firma zapewnia środki czystości? Jeśli tak, to jakie?
  • Czy firma dysponuje profesjonalnym sprzętem?
  • Jak wygląda komunikacja z wykonawcami? Czy firma zatrudnia koordynatora?
  • Kim są pracownicy w firmie? Czy są to osoby zatrudnione na uczciwych i legalnych umowach?
  • Jaki jest zakres usług? Czy firma sprząta tylko na bieżąco, czy możesz jej powierzyć sprzątanie po remoncie, gruntowne porządki z myciem okien i praniem dywanów, a także utrzymanie terenów zielonych wokół budynku?

Jak widzisz, jest wiele aspektów pozwalających ocenić, czy dana firma będzie odpowiednia do sprzątania biura w Niepołomicach, Skawinie, Wieliczce. Nie tylko cena jest ważna przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu usługobiorcy, ale też standardy, które oferuje. A jak je sprawdzić?

 

  • sprzątanie biur Wieliczka Fresh Facility

 

Jeśli nie do końca ufasz temu, co czytasz na temat danej firmy, albo nie wiesz, czy akurat ta ekipa porządkowa poradzi sobie z utrzymaniem czystości w Twoim miejscu pracy (np. ze względu na jego lokalizację czy specyfikę) to najlepszym sposobem będzie wypróbowanie jej usług w praktyce. Czy to jest w ogóle możliwe? Na szczęście tak!

 

Sprzątanie testowe, elastyczne warunki cenowe

 

Jeżeli szukasz firmy do sprzątania biur w okolicach Krakowa, to dobrze byłoby ustalić, jaką jakość faktycznie oferuje usługodawca. Nie dowiesz się o tym dopóki… nie zobaczysz! Miesiąc sprzątania testowego wcale nie jest standardem – to opcja proponowana wyłącznie przez profesjonalne firmy, które są pewne swoich działań i dostarczają najlepsze efekty. 

 

sprzątanie biur okolice Krakowa

 

Najlepszy i najkorzystniejszy dla klienta wariant do sprzątanie abonamentowe – im więcej usług wybierzesz, tym możesz liczyć na większe upusty czy promocje. Zawsze dobrze jest elastycznie ustalać koszt prac, a bazą do negocjacji są oględziny/audyt przeprowadzone przez koordynatora w miejscu docelowym. Na podstawie tego, jak duży metraż jest do utrzymania, gdzie zlokalizowane jest biuro, jak jest wyposażone i jakie usługi będą realizowane ustalana jest konkretna stawka za sprzątanie.